אודות

נעים מאד!

הסיפור שלי מתחיל כמו כל שף קונדיטור…
מאז ומתמיד דבק בי השיגעון למטבח, שעות רבות הייתי מבלה במטבח לצד אימי המתזזת בהנאה בין המיקסר למערבל ובין התנור לסיר. הייתי עומדת על כיסא, בולעת את המראות בצימאון, חוקרת כל פעולה, מנסה בכוחות עצמי, מתלקקת מהתוצאה…

עם השנים האהבה שלי למטבח הלכה והתעצמה יחד עם חוויות ההצלחה שצברתי. נפשי האומנית הלכה יד ביד עם חוש האסתטיקה המפותח, ההעזה לנסות טעמים חדשים והמעוף הבלתי נדלה עם היצירתיות האינסופית.

במשך השנים הלכתי ולמדתי את רזי המקצוע, התמקצעתי באינספור טכניקות, שיטות וסגנונות, אספתי מתכונים מטובי הקונדיטורים בעולם והכנסתי אליי את מוצרי הגלם הטובים והמשובחים ביותר.
מאז ועד היום אני עדיין במטבח..
מדי פעם עושה גיחות קצרות לבית או לחילופין לאירועים.  אל תתפלאו לראות אותי במצבים לחוצים נכנסת למטבח, מסתערת עליו והופכת בו כל חלקה טובה עד שאני יוצאת משם עם משהו יפה, מרשים, אסתטי וטעים טעים בידיים. ותמיד עם עיניים בורקות.
..וזה לא נגמר אני משתלמת ומתחדשת ללא הרף אצל מיטב הקונדטורים בכל הטרנדים הבינלאומיים ותמיד שואפת להגיע גבוה יותר! שואפת לתוצר מושלם!!

 המראה הויזואלי המושלם הזה הוא תוצאה של עבודה מוקפדת ונקיה, דיוק מרבי ותשומת לב הניתנת לכל פטיפור, עוגה, קינוח, פרח ולקוח.. ללא אפליות! כולם אהובים ולכולם אני מתמסרת בכל מאודי.

אז אם אתם לקראת אירוע ורוצים להעיף אותו לפסגות אחרות , חייגו בהקדם לשריין תאריך….

מחכה לתת לכם יחס אישי וטעים במיוחד.

שאלות נפוצות

כל המוצרים בהכשר הבד”ץ העדה החרדית והרב לנדאו.

יש לנו מערך משלוחים מסודר לערים: ירושלים, גבעת זאב, בית שמש, ערי המרכז, אשדוד והסביבה. לערים אחרות ישנו קו יומי של משלוחים – כדאי לברר קודם. וכמובן תמיד אפשר להוציא ספיישל…

הזמנה מראש תמיד מומלצת יותר כך אנו מוודאים סיפוק שירות מיטבי. אנו נערכים תמיד במלאי להזמנות של הרגע האחרון, וכך גם אם חסר מוצר מסוים יהיה לנו מוצר חילופי ומושלם לא פחות.

האחסון המומלץ הוא בקרור יום יומיים לאחר מכן מומלץ לשמור בהקפאה.
המלצתי לצרוך מיד כי אין תחליף לטעם טרי!

עוגת ויטרינה מספקת כ- 20 מנות
בעוגות, פטיפורים וכו’ החישוב המקובל הוא 2-3 לכל מוזמן. אך תמיד כדאי להתאים לתפריט הכולל.

דילוג לתוכן